counter create hit

مطالب مرتبط:

رقم خبر: آمار جالب از تعداد شعبه بانک در ایران

رقم خبر برای «رد نشدن» از کنار ارقام موجود در خبرهاست.گاهی ارقامی وجود دارد که با چند لحظه فکر کردن به آن به موضوعات جدیدی پی خواهیم برد.

احتمال ساخت کیا تلوراید بر روی پلت فرم دیفرانسیل عقب K900

احتمال ساخت کیا تلوراید بر روی پلت فرم دیفرانسیل عقب K900

هم اکنون کاملاً مشخص است که کیا در حال کار بر روی توسعهٔ یک اس یووی بزرگ تر است که در جایگاهی بالاتر از مدل سورنتو قرار می گیرد و در اصل جایگزینی برای موهاوی محسوب می شود. این خبر برای اولین بار رسماً در اوایل سال 2016 اعلام شد یعنی ز ...

اگر هر روز پیاده روی کنیم چه اتفاقی در بدن ما رخ میدهد؟

اگر هر روز پیاده روی کنیم چه اتفاقی در بدن ما رخ میدهد؟

پیاده روی را بهترین دارو برای انسان می دانند چرا که انجام پیاده روی به همراه داشتن خوابی مناسب و تغدیه ای سالم می تواند از مراجعه به پزشک در آینده جلوگیری کند. پانزده تا سی دقیقه پیاده روی هر روزه نه تنها تأثیری مثبت بر ظاهر ما دارد بلکه سلامتی ما را بهبود می بخ ...

زمان تصمیم گیری ترامپ درمورد حمله به سوریه

رئیس جمهور آمریکا در نشست با اعضای کابینه امنیتی بار دیگر ایران را به مشارکت در حمله شیمیایی ادعایی در سوریه متهم کرد.

بزرگداشت سالروز شهادت شهید سید مرتضی آوینی

مراسم بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد سالروز شهادت شهید سید مرتضی آوینی عصر دوشنبه در محل بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد.

دولت با قدرت تک نرخی شدن ارز را اجرا خواهد کرد

دومین جلسه بررسی مسایل ارزی کشور به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

چگونه به سوال های اقتصادی کودکمان جواب دهیم

پرسش های کودکانه، پاسخ های عاقلانه ادامه...

هراز یکطرفه شد

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: تردد در محور هراز از مسیر شمال به جنوب تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

۵ نقطه هر خریدار یخچال که شما باید بدانید در [خواندن]

۵ نکته که هر خریدار یخچال و فریزر باید بداند [رپورتاژآگهی]

یکی از دستگاه هایی که ما سال های پیدا کردن یک شغل و دست این زمینه تا به حال به تغییر و.... یخچال و فریزر. در اینجا آن است که همچنین به خرید یک یخچال و فریزر جدید ما معتقدیم و او را از دست دوم ترجیح داده زیرا آنها می خواهند با استفاده از هر نظر مطمئن شوید که برای خرید این کار مشکل کار و ادامه گارانتی. تجربه نشان داده است که دارایی به تعمیر و زندگی خود را در یخچال!. اما برای خرید دائمی جاده به تمرین.۱ - زیبایی یخچال و فریزر مهم است یا قهرمانان هستند ؟ در حال حاضر ارتش ایدز کمک و یخچال و فریزر, یخچال های موجود در بازار که به صورت گرانبها اندرو در مقایسه با دیگر انواع یخچال و فریزر. اگر شما می خواهید یخچال را با یک طراحی زیبا در ذهن است که آنها را انتخاب کنید اما انتخاب از دوستداران یخچال و فریزر برای نظرات معمولا یخچال های دوطبقه یا دوقلوست که قیمتی معقول تر دارند.۲- هر چه امکانات یخچال بیشتر باشد، احساس بهتری دارید و راحت تر هستید. در حال حاضر مدل های هوشمندی در بازار وجود دارند که شما را از محتویات داخل یخچال، وجود مشکل در اجزای مختلف آن، زمان تعویض فیلتر و غیره باخبر می کنند و مجهز به وای فای و صفحه نمایش و اسپیکر هستند و ممکن است تا چندسال دیگر انواع پروازی آنها هم به بازار بیاید! اما برای خرید یخچال عمری باید توجه داشته باشید که هرچه گزینه های همراه یخچال بیشتر باشند به نسبت باید هزینه بیشتری برای نگهداری و تعمیر آن بپردازید. هر چه یخچال ساده تر کارکردن با آن راحت تر و اطمینان از طولانی بودن کارکردش بیشتر.۳- هنگام خرید یخچال و فریزر  باید به برچسب انرژی روی در یخچال توجه کنید. اگر دوستدار محیط زیست هستید و همزمان به پردوام بودن وسیله خود امیدوارید باید گزینه ‍ای را انتخاب کنید که مصرف انرژی کمی دارند و در هزینه برق صرفه جویی می کنند. برچسب انرژی روی در یخچال یک راهنماست. در رده بندی این راهنما A+++  برای بهینه ترین مصرف انرژیG  برای بیشترین مصرف انرژی رتبه بندی شده اند و روی همین برچسب درجه مصرف انرژی یخچال شما مشخص شده است.۴- اگر خریدار یخچال دوطبقه هستید باید به فضای یخچال و فریزر توجه کنید؟ آیا از جمله کسانی هستنید که همیشه فریزر پر و پیمانی دارند؟ پس باید یخچالی انتخاب کنید که فضای عمده خود را به فریزر اختصاص داده. آیا از جمله کسانی هستید که مرتب داخل یخچال سرک می کشند و تماس دائم با آن دارند؟ پس باید طبقه بالا به یخچال و طبقه پایین به فریزر اختصاص داشته باشد که در هر مراجعه مجبور به خم شدن و دولا شدن نشوید.۵- به ضمانت نامه یخچال توجه ویژه داشته باشید هرچند قیمت یخچال هایی با ضمانت نامه معتبر کمی بیشتر از دیگر یخچال هاست. ضمانت نامه بیشتر شرکت ها به این صورت است که در سال اول در صورت بروز مشکل یخچال یا قطعات آن را به رایگان تعویض می کنند و برای تعمیرات تا ۵ سال خدمات رایگان به شما ارائه می دهند. هنگام خرید یخچال و فریزر گزینه ای را انتخاب کنید که حداکثر ضمانت را به شما ارائه می دهد.نوشته ۵ نکته که هر خریدار یخچال و فریزر باید بداند [رپورتاژ آگهی] اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.