counter create hit

مطالب مرتبط:

عابدزاده:پسرم به مرد شماره یک دروازه تیم ملی تبدیل خواهد شد

احمدرضا عابدزاده گفت: پسرم امیر به خوبی دارد راهم را ادامه می دهد و شک ندارم در آینده ای نزدیک به مرد شماره یک دروازه تیم ملی تبدیل خواهد شد.

آسنسیو: اسپانیا توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد/یووه رقیب قدرتمندی است

ستاره جوان و آینده دار رئال و تیم ملی اسپانیا گفت: چرا ما نتوانیم قهرمانان جام جهانی شویم. ما باید به خودمان اطمینان داشته باشیم.

الکسیس سانچس: بازی های خوبی برای یونایتد انجام ندادم

الکسیس سانچس: بازی های خوبی برای یونایتد انجام ندادم

الکسیس سانچس، مهاجم منچستریونایتد، معتقد است که انتقال ناگهانی اش از آرسنال به منچستریونایتد، در شروع نه چندان خوبش در الدترافورد تاثیر گذار بوده است. ...

مارادونا: مسی نیازی به قهرمانی جام جهانی ندارد

مارادونا: مسی نیازی به قهرمانی جام جهانی ندارد

دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است که نیازی نیست لیونل مسی با بردن جام جهانی، بزرگ بودن خود را ثابت کند.

نعمتی: رییس جمهور و وزرای اقتصادی فضا را در اختیار تولیدکننده واقعی قرار دهند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که رییس جمهور و وزرای اقتصادی باید تلاش کنند فضا را در اختیار تولیدکننده واقعی و بخش خصوصی قرار دهند.

سیر تحول تیم ملی ایران زیر ذره بین گاردین

پیشرفت تیم ملی ایران با هدایت سرمربی پرتغالی اش و صعود آسان آن به جام جهانی ۲۰۱۸ زیر ذره بین نشریه گادرین انگلیس قرار گرفت است.

با عقد قراردادی 3 ماهه/ حقیقی رسما به ساندسوال سوئد پیوست

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال بار دیگر راهی لیگ سوئد شد و رسما قراردادش را با تیم ساندسوال این کشور امضا کرد.

گزارش گاردین از تیم ملی ایران و کی روش

روزنامه گاردین گزارشی تفصیلی را درباره تیم ملی ایران و سیر صعود این تیم به جام جهانی نوشته است.

اهمیت ویژه دیدار بارسا-رم برای رئال مادرید!

دیدار بارسلونا با رم در لیگ قهرمانان اروپا برای رقیب سنتی آبی-اناری ها اهمیت زیادی دارد.

دایی، بازار تونس را برای معاون وزیر باز کرد!

مهدی کرباسیان ، معاون وزیر صنعت خاطر جالبی دارد از علی دایی!

دو ضربه به تیر و بعد error/ چلسی 1-1 بارسلونا: بدشانسی مانند پسران کونته

دو ضربه به تیر و یک اشتباه مرگبار/ چلسی 1-1 بارسلونا: بدشانس مثل پسران کونته

  به گزارش ... در این شب که لیونل گذشت ترا بو بارسلون. چلسی در خانه برابر بارسلونا به کراوات تصویب اتحاد آبی اناری امید بیشتری برای صعود به مرحله بعدی است.     بارسلونا بازی بهترین آغاز شده اما بازیکنان میزبان خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفت و آن نزدیک شد که ادن هازارد در 5 دقیقه. چلسی را از دست دادن اما شوت محکم است که از بالای دروازه. بیرون رفت. برتری آبی ها ادامه داشت و در دقیقه 9 نوبت رودیگر بود تا دروازه بارسا را تهدید کند اما ضربه سر او هم راهی به چهارچوب دروازه تراشتگن پیدا نکرد. پس از آن نوبت بارسا بود که بار دیگر بر بازی مسلط شود و در دقیقه 15، پائولینیو صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه سر او روی ارسال مسی، از کنار دروازه به بیرون رفت. حملات بارسا ادامه داشت و بازیکنان این تیم چند موقعیت خطرناک روی دروازه چلسی ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.     در دقیقه 33 چیزی نمانده بود که چلسی به گل برسد اما ضربه تماشایی ویلیان به تیر دروازه بارسا برخورد کرد. در حالی که تیم میهمان تلاش می کرد تا راهی به سوی دروازه چلسی پیدا کند، این ویلیان بود که در دقیقه 41، بار دیگر با یک شوت دیدنی، تیر دروازه بارسا را به لرزه درآورد. یک دقیقه بعد نوبت هازارد بود که دروازه بارسا را به خطر بیندازد اما ضربه او هم راهی به چهارچوب پیدا نکرد و در نهایت این نیمه بدون گل به پایان رسید. نیمه دوم را بارسا بهتر بازی کرد و در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب روی دروازه چلسی ایجاد کردند که تبدیل به گل نشد. در دقیقه 54، پاس خوب اینیستا، یک موقعیت عالی برای سوارز ایجاد کرد اما ضربه او را کوتورا به خوبی دفع کرد.         در ادامه بازی متعادل شد و تیم میزبان هم پیش کشید تا اینکه در دقیقه 62، سرانجام ویلیان دروازه بارسا را باز کرد. ستاره برزیلی که در نیمه اول دو بار تیر دروازه بارسا را به لرزه درآورده بود، این بار با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد. بارسایی ها که نتیجه را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و یکی دو موقعیت خوب روی دروازه چلسی ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 75، روی اشتباه مدافعان میزبان به گل رسیدند. پاس در عرض کریستینسن در محوطه جریمه چلسی به اینیستا رسید و او هم با یک پاس عالی، مسی را در موقعیت گلزنی قرار داد. ضربه دقیق ستاره آرژانتینی، حساب کار را 1-1 کرد.         بعد از این گل بار دیگر بازی متعادل شد و علی رغم اینکه تیم میزبان نیاز بیشتری به گلزنی داشت، این بازیکنان بارسا بودند که باز هم توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.